Konkurs fotograficzny "Kobiecość"

Pierwsza edycja konkursu odbyła się w roku 2012.
Tematem przewodnim jest tytułowa kobiecość, jednak co roku skupiamy uwagę na innym jej aspekcie. Rozstrzygnięcie konkursu oraz prezentacja fotografii odbywa się podczas corocznego Święta Kobiecości organizowanego przez Zbąszyńskiego Centrum Kultury we współpracy z naszym liceum.

Do ogłoszenia kolejnej edycji pozostało:

0Days0Hours0Minutes0Seconds

Mistrzostwa Szkoły w SUDOKU

Pierwsze Mistrzostwa Szkoły w SUDOKU odbyły się w naszym LO w 2011 roku z inicjatywy uczniów klasy matematycznej – Daniela Bacherka i Sebastiana Sytniejewskiego. W roku 2012 członkowie grupy projektowej BAH!, która działała w ramach programu „e-szkoła moja Wielkopolska” zechciała kontynuować to przedsięwzięcie. Od tej pory co roku w okolicach 18 marca – Europejskiego Dnia Mózgu, wszyscy chętni, zarówno uczniowie jak i nauczyciele i pracownicy szkoły przystępują do rywalizacji w rozwiązywaniu tej wciągającej łamigłówki :)

Paulina Chłopkowska

Do kolejnych Mistrzostw pozostało:

0Days0Hours0Minutes0Seconds