Spis rzemieślników u których odbywają praktyki zawodowe
uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Zbąszyniu
  • Paweł Tobys; „Ślusarstwo – instalatorstwo”, Nądnia, ul. Dąbrowiecka 10, tel. (68)3860255
  • Marzena Stolarek; Zakład Fryzjerski „Fashion”, Nowy Tomyśl, ul. Piłsudskiego 11
  • Dorota i Maciej Jaśkowscy; ZPH Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne, Zbąszyń, ul. Holenderska 7, tel. (68)3847167, (68)3846026
  • Ewelina i Daniel Diaczuk; Restauracja i Hotel „Podzamcze” S.C., Zbąszyń, ul. Garczyńskich 5a, tel. (68)3686788, (68)3846156
  • Mariusz Wachoński; Zakład Stolarski, Przyprostynia, ul. Świętojańska 5
  • Paweł Rybak; Mechanika i Elektromechanika Pojazdowa, Zbąszyń, ul. Senatorska 16, tel. (68)3846344
  • Zenon Łodyga; Auto-Naprawa, Zbąszyń, ul. Żeromskiego 33, tel. (68)3846369
  • Leszek Szott; Usługowy Zakład Stolarski, Zbąszyń, ul. Holenderska 12, tel. (68)3846760
  • Marcin Goździcki; Usługowy Zakład Budowlany, Nowa Wieś Zbąska13
  • Zbigniew Waga; Zakład Lakierniczy,Nądnia 113, tel. (68)3846641
  • Grzegorz Buda; Zakład Ogólnobudowlany, Zbąszyń, ul. Topolowa 14, tel. (68)3846449, 604073350
  • Maciej Buda; kowalstwo Artystyczne, Zbąszyń, ul. Topolowa 13, tel. (68)3860318
  • Janusz Adamczak; Auto-Naprawa, Zbąszyń, ul. Topolowa 1, tel. (68)3868969
  • Grzegorz Wójcik; Zakład Mechaniczny ‚WIKOMA”, Zbąszyń, ul. Gimnastyczna 6, tel. (68)3846478
  • Krystyna Basińska; Sklep Przemysłowy, Zbąszyń, ul. Senatorska 17, tel. (68)3860150
  • Eugeniusz Konopnicki; Auto-Naprawa, Zbąszyń, ul. Powstańców Wlkp. 30a, tel. (68)3860043
  • Zbigniew Michalszczak; Firma Jubilerska ” Michalszczak”, Zbąszyń, ul. Senatorska 39b
  • Sławomir Przybyła; Zakład Malarsko-Tapeciarski, Usługi Ogólnobudowlane, Nądnia 115, tel. (68)604294678
  • Paweł Grychta; Zakład Budowlany, Nądnia 124a
  • Kazimierz Wróbel, Jarosław Wróbel; Auto-Naprawa ”Wróbel” S.C, Zbąszyń, Plac Wolności 10, tel. (68)3846325
  • Urszula Chmielewska; Zakład Fryzjerski, Zbąszyń, ul. 17 Stycznia 1920 nr 10, tel. (68)3860465
  • Tadeusz Ptak; Spółdzielnia Usług Rolniczych, Zbąszyń, ul. Przysiółki 6, tel(68)3868500
  • Teresa Walerian Napierała; Firma Handlowo Usługowa ”JUNIOR” S.C, Zbąszyń, ul. Rynek 2, tel. (68)3846537
  • Teresa Adamczak (prezes zarządu); Gminna Spółdzielnia ”Samopomoc Chłopska”, Zbąszyń, ul. Przysiółki 2, tel. (68)3868020, (68)3846020
  • Arkadiusz Śliwa; Zakład Stolarski, Przyprostynia, ul. Stefanowska 1
  • Monika Łodyga; P.P.H.U. ”MJM” Zakład Fryzjerski, Zbąszyń, ul. Mostowa 10c, tel. (68)3868682
  • Janusz Karcz, Andrzej Adamczak; Elektro-Motor S.C, Przyprostynia, ul. Prandoty 121, tel. (68)3860828
  • Krzysztof Droździk, Jerzy Wolny; Zakład Usługowo-Handlowy „Domo”, Zbąszynek, ul. Sportowa 1,tel. (68) 3849210
  • Marian Hancyk; Auto-Handel, Export-Import, Dąbrówka Wlkp., ul. Zbąszyńska 10
  • Tadeusz Czerniak; Usługowy Warsztat Mechaniki Pojazdowej, Siedlec, ul. Leśna 18, tel. (68)3848005
  • Justyna i Grzegorz Gwóźdż; Zakład Cukierniczy, Karpick, ul. Podgórna 13, tel. 3473515
  • Grzegorz Zyguła; Rzeźnictw, Siedlec, ul. Łąkowa 15, tel. (68)3849887
  • Iwona Śliczner; Kiosk Handlowy „Bar pod Semaforem”, Zbąszynek, ul. Kolejowa 2
  • „IMEX” Spółka z o.o.; „Zajazd pod Dębami”, Zbąszyń, ul. Łąkowa 7
  • Marcin Goździk; Usługowy Zakład Budowlany, Nowa Wieś Zbąska 13, tel. 505086080
  • Franciszek Zalwski; ELEKTROMECHANIKA, Handel art. przemysłowymi, Łomnica 59, tel. (68)3847166
  • Zakład Usługowo-Produkcyjny Sp. z o. o., Chrośnica 86c (mechanika samochodowa), tel. (68)3868500 wew. 38
  • Piotr Przybyła; Zakład Ogolnobudowlan, Malarstwo-Tapeciarrstwo, Chobienice 201, tel. 605607594
  • Piotr Mickiewicz; Z. P. H. U. „MAT-BUT”, Zakład Ogólnobudowlany, Grójec Wielki 14, tel. (68)3844297
  • Włodzimierz Gruchała; Przedsiębiorstwo Handlowe „Jedynka”, Zbszynek, Plac Dworcowy 2, tel. (68)3849151
  • Łucjan Gról; Warsztat Stolarski, Babimost, ul. Piłsudskiego 70, tel. (68)3512324,  (68)3512343
  • „Artix” Sp z o. o; Chlastawa 36 ( kucharz małej gastronomi )
  • „Kuvert Polska” Sp z o. o; Zakład Pracy Chronionej, Przyprostynia, ul. Prandoty 150
  • Krzysztof Szajek; Sklep Wielobranżowy „B. K. Gemini”, Zbąszyń, ul. Tomasza Śliwy 11
  • Eugeniusz Wośko;  Zakład  Stolarsko-Ciesielski  „STOL-DACH”, Chobienice 71, tel. 509718326
  • Tadeusz Grychta; Zakład Malarsko-Tapeciarski,  Roboty Ogólnobudowlane , Nądnia 124a
  • Jerzy Wojtkowiak; Usługowy Zakład WOD-KAN. I C.O., Siedlec, ul. Dojazdowa 6, tel. (68)3848377,  606649743
  • Antoni Hirt; Zakład Blacharsko-Dekarsko-Budowlany, Grójec Wielki 26, tel. (68)3844176
  • Marek Kostera; Blacharstwo Pojazdowe, Nądnia 84, tel. (68)3860215
  • Grzegorz Gaweł; „Studio GAMA” Sklep i Serwis RTV, Zbąszyń, ul. Spotrowa 31, tel. (68)3869666
  • Ryszard Bechter; Salon Fryzjerski, Nowy Tomyśl, os. Batorego 52/d, tel. (61)4422685
  • Roman Grocholweski; Usługi Malarskie i Ogólnobudowlane, Zbąszyń, ul. 17 Stycznia 1920r. 1/7, tel. (68)3860290
  • Piotr Nowak; Zakład Elktroinstalacyjny i Pomiarów Elektr. Ochronnych, Zbąszyń, ul. Senatroska 10, tel. (68)3869410
  • Andrzej Pęciak; Usługi Tokarsko-Ślusarskie, Zbąszyń, ul. Ks. Wawrzyniaka, tel. (68)3847261
  • M. Mańczak A. Zboralski; Firma Handlowa „BELMIS” S.C., Belęcin 92, tel.  (68)3841792
  • Mirosław Rubak; Blacharstwo Pojazdowe Sklep Motoryzacyjny, Zbąszyń, ul. Poznańska 40a, tel. (68)3846349,  606933848
  • Małgorzata Wieczorek; Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „MARIKA” Zakład Fryzjerski, Belęcin 38, tel. (68)3841780
  • Józef Gaweł; Zakład Stolarski, Zbąszynek, ul. Zbąszyńska 38, tel. (68)3849247
  • W. A. M. Nowak; Zakład „STOL-ART.” S.C., Chrośnica 49, tel. (68)3847277
  • Krzysztof Piwecki; Salon Fryzjerski „Piweccy”, Zielona Góra, ul. Drzewna 4
  • Grzegorz Lehnhardt; Zakład Usług Remontowo-Budowlanych, Tuchorza 102
  • Maciej Berliński; Instalacje Sanitarne, ul. ks. Wawrzyniaka, tel. 509333221
  • Maxihaus Krzysztof Piętka; ul. Ogrodowa 7, 66-210 Zbąszynek tel. 508054582 lub 508054624, sprzedawca